Українцям роздають по 2200 грн допомоги від ООН: інструкція, як отримати

Новини

Українці можуть отримати допомогу від Агентства ООН у справах біженців у розмірі 2200 грн. Гроші виплачуються тим, хто постраждав унаслідок воєнних дій. Серед потенційних отримувачів: мешканці Дніпропетровської, Полтавської, Сумської, Одеської, Чернігівської, Запорізької, Харківської, Черкаської, Кіровоградської областей та переселенці.

Як зазначають на сайті Агентства ООН у справах біженців, гроші можуть одержати ті українці, які раніше не отримували 2200 грн від ООН. Подати заявку можна у регіональному центрі (адреси вказано на сайті організації). Подати можна в одному із центрів (дізнатися адресу можна за телефоном 0800307711).obozrevatel.com

Із собою потрібно мати паспорт, ІПН, номер банківської картки, свідоцтво про народження дитини (якщо є дитина), документ про інвалідність (за наявності). Важливо: фахівці ніколи не питають СVV банківської картки.

Перед тим, як звертатися по допомогу, дізнайтеся про організацію. Також не варто передавати банківські дані незнайомим людям. Звертайтеся безпосередньо до центрів та офісів Агенства ООН в Україні у своїх регіонах і нікому не передавайте особисті банківські дані. Це дозволить уберегтися від шахрайства.

До речі, українські переселенці також мають право на отримання виплат із державного бюджету. На кожного дорослого надають 2 тис. грн, 3 тис. грн – на дітей.

Rate article