Українських флористів “засікли” з росіянами на виставці в Німеччині. Чи є “зрада”?

Новини

У Німеччині пройшла квіткова виставка за участі представників з різних країн. Присутніми також були й флористи з Росії. А українська команда нібито стала для них “найкращою групою підтримки”.

Про це розповідає РБК-Україна (проєкт Styler) з посиланням на допис флористки Надії Дзідзарії в Instagram.

Деталі скандалу

За словами Надії, головна задача цих виставок – це контракти з іноземними компаніями на експорт, спілкування та тенденції. Проте на цій виставці також проходить щорічний показ робіт світових і видатних флористів.

На показі було представлено понад 10 країн були представлені на показі. Щоб допомагати цим флористами, потрібно мати або рекомендацію, або досвід роботи.

Українських флористів "засікли" з росіянами на виставці в Німеччині. Чи є "зрада"?Українських флористів "засікли" з росіянами на виставці в Німеччині. Чи є "зрада"?

Українські флористи допомагали російським на виставці квітів (фото: Надія Дзідзарія/Instagram)

“Два дні виставки співробітники флора-центру були асистентами та ліпшою фан-командою для таких флористів, як Шарова, Туркан. За цей час з ними були купу блогерів та журналістів з Росії, які запрошували як організаторів виставки, так і журналістів з боку Німеччини”, – обурюється Надія.

Крім того, росіяни підтвердили, що українці на цій виставці слугують їм за помічників. А прессекретар Німецької асоціації флористів Нікола Фінк це радісно підхопила.

“Росія, Україна. Це і є флористична дружба. Вона вище того, що роблять політики. Це зовсім інша річ!” – сказала вона.

Реакція “Епіцентру”

У коментарях під дописами Надії представниця Департаменту зі зв’язків з громадськістю висловилася щодо ситуації із виставкою.

“Ми розуміємо українських флористів і повністю підтримуємо в тому, що організатори поводилися некоректно, заявляючи про флористичну дружбу між Україною та РФ. Ми ствердно заявляємо, що співробітники “Епіцентру” не мали ніяких партнерських відносин з представниками Росії на цій виставці”, – йдеться в повідомленні.

Російські блогери позначили сторінки компанії у своїх соціальних мережах, проте це “не означає нічого, адже не заборонено технічно соціальними мережами”.

Українських флористів "засікли" з росіянами на виставці в Німеччині. Чи є "зрада"?

Скриншот

“Наші співробітники допомагали робити композиції тільки одному відомому естонському флористу, який підтримує Україну”, – наголосили в “Епіцентрі”.

Так також запевнили, що більше компанія не буде брати участь у виставці, якщо там будуть представники з РФ.

Українських флористів "засікли" з росіянами на виставці в Німеччині. Чи є "зрада"?

Скриншот

Реакція українців

  • “Якби могли, то камінням закидали? Я сама працювала в “Епіцентрі” на “Флорі” й точно знаю, що працюють там звичайні люди, які заробляють на життя і за кордон їдуть чи не вперше. Закликаю захищати своє, а ці дівчата-флористи наші!”
  • “Як хотіти, щоб європейці нас підтримували, не спілкувались і не запрошували рашистів, якщо самі ж українці транслюють таке, підпрацьовують на побігеньках у вбивць. І мовою окупанта щебечуть, а на своїх же замахуються…”
  • “І мене це дивує. І обурює. Олімпійські чемпіони, знають що їх можуть назавжди дискваліфікувати, не вітаються навіть з рашистами, а флористи… Це жах.”
  • “Все, що руками росіян, не красиво і з присмаком крові. Не один їхній “Епіцентр” постраждав від російської ракети! Ганьба”.
Rate article