Українські військові жоpcтkо потpолuлu Віктора Павліка після ckандалy через спецперепустку (з’явилося відео)

Новини
Після скандалу з Віктором Павліком через спецперепустку, яка дає право на пересування Києвом під час комендантської години, в мережі стали все частіше з’являтися меми та жарти на цю тему.
Його дружина Катя Репяхова похвалилася в Instagram відео, як чоловік катає її закритим для звичайного транспорту стратегічним об’єктом – Південним мостом.

Інцидент прокоментували навіть українські військові – вони показали свою реакцію у промовистому ролику.

Відеофрагмент поширився в мережі та набрав безліч переглядів.
На ньому герої України пересуваються на транспорті мостом, кажучи, що їм не потрібно використовувати перепустку для даних “прогулянок”.
Українців вразив тонкий гумор захисників.
“Ей, Павліку, бачиш, їдемо Південним мостом. Не кожному це доступно. І їдемо, до речі, без пропуску, правда в Бахмут, але нічого!”, – з іронією сказав військовий.
“Передайте це Віктору Павліку. Не будь, як Павлік” – читаємо нижче.

 

 

Обурені українці, які досі гостро реагують на скандал, залишили безліч коментарів під роликом у TikTok.
Вони попросили забрати виконавця на фронт та підтримали ЗСУ теплими словами.
“Це потужно”, “Супер, автору відео респект! Бережіть себе, хлопці!”, “Павліка, Павліка забули” “Бачиш, Вікторе Павліку, і перепустка не потрібна. Може на Бахмут?”, “Добре, що не взяли з собою Павліка. Сміття на передовій не потрібне”, “Потрібно було Павліка взяти з собою штурмовиком, а дружину – медиком”, “А чому Павлік не в ЗСУ? Ростом не вийшов?”  – пишуть люди під відео.
Rate article