У Путіна відреагували на “пропозицію” Пригожина здати Україні позиції росіян

Новини

Кремль прокоментував статті західних ЗМІ.

У Кремлі інформацію The Washington Post про “пропозицію” ватажка “вагнерівців” Євгена Пригожина здати російські позиції в обмін на вихід ЗСУ з Бахмута – брехнею.

Про це заявив прессекретар президента-диктатора РФ Дмитро Пєсков, пишуть російські ЗМП. tsn.ua

“Не можу (прокоментувати – Ред.), але схоже на чергові качки. На жаль, навіть шановні видання в останні рази досить часто не гребують цим”, – висловився речник Кремля.

Інформація WP про “пропозицію” Пригожина 

Газета Washington Post опублікувала інформацію про те, що Євген Пригожин звернувся з пропозицією до України. Він нібито пропонував передати інформацію щодо позицій росіян. За це українське Міноборони мало б відвести підрозділи ЗСУ з Бахмута. Зазначається, що олігарх зробив пропозицію за допомогою таємних контактів в ГУР наприкінці січня 202-го.

Сам олігарх відхрестився від пропозиції здати Україні позиції росіян. Оприлюднену американською газетою інформацію він назвав намаганням “хайпанути”, або ж кампанією, яку проти нього проводять “товариші з Рубльовки”.

Своєю чергою, в українському ГУР заявили: варто задатися риторичним запитанням – кому можуть бути вигідні подібні публікації. За словами Андрія Юсова, розвідка у цих питаннях використовує різні інструменти, а “щодо деяких вкидань я не думаю, що ми повинні це коментувати”.

Rate article