У NASA показали фото лінії фронту в Україні з космосу: все охоплено пожежами

Новини

Лінію фронту в Україні видно навіть із космосу. Система Firms NASA, яка займається виявленням великих пожеж, зафіксувала найгарячіші точки.

Зокрема, на сайті Firms можна побачити, що основні осередки українсько-російської війни зосереджені на сході нашої країни – у Луганській, Донецькій та частині Харківської області, а також на півдні – Миколаївщини та Херсонщини. Вся лінія фронту охоплена пожежами.

Найгарячіші точки фронту в Україні видно з космосу

Нагадаємо: напередодні Міністерство оборони Великобританії оприлюднило карту бойових дій в Україні на 8 липня 2022 року. Судячи з неї, окупаційні війська РФ намагаються просуватися лише на сході України. Зокрема, вони наступають біля адміністративних кордонів Харківської та Донецької областей у напрямку до Слов’янська. Ворожі війська намагаються просуватися на південь від Ізюма та на захід від окупованого Сєвєродонецька.

Наразі на сході України ворог продовжує завдавати авіаційних та артилерійських ударів по всій фронтовій лінії та спрямовувати ракети на мирні міста України. Проте ЗСУ не лише тримають оборону, а й відкидають ворога на деяких напрямках.

 OBOZREVATEL

Оцените статью
Добавить комментарий