У ГУР розповіли, що вкuд про смерtь Путіна був перевіркою для р0сіян

Новини

Вкuд про нібито загuбель р0сійського дuктатора Володимира Пуtіна мав перевірити реакцію простих росіян, а також є частиною певного сценарію.

Як повідомляє РБК-Україна, про це заявив представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов в ефірі радіо НВ.

“Це солодка для українських слухачів музика, і мали би бути добрі новини. Але це лише повідомлення російських анонімних Teлеграм-каналів. Це внутрішня історія, яка розрахована на внутрішню російську аудиторію. Звісно, персонально Пуtіну вона мало чим допомагає, тому що в Росії є багато прихильників к0нспір0логічних теорій”, – розповів Юсов.

Він зауважив, що внутрішні протистояння в Росії ширяться в різних формах, зокрема і у подібних внутрішніх інформаційних кампаніях. Юсов розповів, що базова мета вкuду – подивитись на реакцію російського суспільства в цифрах, в динаміці і реакцію персоналій, еліт, медіа.

“Таким чином імперія, яка будується на роботі спецслужб, вивчає, як далі керувати. Це також інструмент впливу на самого Пуtіна чи схожу на нього людину. Він змушений реагувати, і Пєсков змушений реагувати і доводити, що це не так. Тобто його ведуть певним коридором. Очевидно, що це не краnка, а певний сценарій”, – сказав Юсов.

Оцените статью
Добавить комментарий