У Дніпрі хлопчик не пережив просту операцію: батько домагається експертизи та звинувачує лікарів

Новини

На читання 2 хв Опубліковано  Оновлено 

10 серпня хлопчик зазнав косметичної операції, яку не пережив після введених ліків.

Батько 11-річного Іллі Шишакова, який помер після операції в лікарні імені Руднєва в Дніпрі, має намір запровадити повторну експертизу, щоб розкрити причину смерті свого сина. У смерті хлопчика батько винить лікарів. В цій лікарні це не перший підозрілий та трагічний випадок.

Батько Іллі, Роман Шишаков, стверджує, що операція була косметичною і неважкою. Проте після неї виникли серйозні проблеми зі здоров’ям хлопчика. Ілля почав мати мармурові плями на шкірі, що свідчило про неналежну роботу нирок та печінки.

Батько розповідає, що лікарі спочатку намагалися заспокоїти їхні страхи, але потім Іллю було госпіталізовано в реанімацію і пізніше до обласної дитячої лікарні. Там було сказано, що пацієнта привезли занадто пізно, і його організм вже отримав речовину, яка викликала реакцію, що призвела до серйозних проблем, а після цього смерті.

Лікарі лікарні імені Руднєва стверджують, що вони зацікавлені у проведенні об’єктивного розслідування цієї події та встановленні всіх обставин. Також повідомлено, що в деяких пацієнтів цієї лікарні виникла тяжка побічна реакція на медикаменти, які використовували під час операцій.

Роман Шишаков має намір ініціювати повторну експертизу, щоб розкрити причину смерті свого сина та отримати висновок щодо дій лікарів.

Джерело: Суспільне.

Rate article