У Держдумі заявили, що “події йдуть до мирного врегулювання”, викликавши жах у російських уболівальників своєю “маячнею”

Новини

Депутатка Держдуми Світлана Журова прокоментувала слова глави Міжнародного олімпійського комітету (МОК) Томаса Баха, викликавши бурхливу реакцію російських уболівальників. Олімпійська чемпіонка з ковзанярського спорту впевнена, що спортсмени РФ не піддадуться на цю провокацію.

Бах заявив, що російські спортсмени, які дистанціювалися від війни в Україні, повинні мати можливість змагатися під нейтральним прапором.

“Зверніть увагу, що це робиться, розуміючи, що можливо незабаром будуть мирні переговори і все врегулюється. Але все одно вони хочуть виявити наших людей, які хочуть у такій ситуації щось сказати. У будь-якому випадку події, які зараз відбуваються, йдуть швидше до мирного врегулювання, а не подальшої спецоперації”, – сказала Журова в інтерв’ю Vprognoze.ru.

Також парламентарка зазначила, що для російських спортсменів “випав час перевірки на терпіння, віру, патріотизм і багато інших людських цінностей, яких на заході давно вже не існує”.

У відповідь фанати пишуть, що найближчі переговори можливі лише після зняття Путіна.

У багатьох слова депутата викликали жах.

“Якщо вона дійсно вважає, що після сьогоднішнього, щось там дійсно йде до мирних переговорів – це навіть не діагноз”, – відзначають користувачі.

Дехто цікавиться, навіщо Україні взагалі переговори, якщо вони й так звільняють свою територію.

Любителі спорту з Росії дивуються, про що можна домовлятися з Путіним і називають слова Журовою мячнею.

OBOZREVATEL

Rate article