Ціни на популярний продукт знову злетіли: коли фермери обіцяють здешевлення

Новини

Кожна зміна ціни на продукти вже не вражає українців. Адже за попередній рік вартість найпопулярніших продуктів злетіла на 35%. До того ж, після здешевлення ціни на моркву знову поповзли вгору. Аграрії зробили прогноз, коли ціна на продукт стабілізується і може навіть поповзти вниз. today.politeka.net

На жаль, до збільшення ціни на моркву призвів дефіцит цього овочі в Україні. На сьогоднішній день запаси торішньої моркви в українських господарствах фактично вичерпані, тож фермери продовжують підвищувати відпускні ціни. До того ж попит на моркву, як і раніше, високий, цей продукт досить популярний в Україні.

Ціни на моркву зараз вищі у 2,5 рази, ніж у той же період минулого року. Лише з початку поточного тижня ціна на моркву врожаю у 2022 році зросла у середньому на 10%. Кілограм моркви у супермаркетах у середньому коштує 60 грн.

При цьому фермери не виключають, що ціни на продукт будуть лише вищими.

Пояснюють вони свої думки тим, що в українському господарстві нині відсутні об’єми моркви.

Щодо здешевлення моркви, то це може статися лише, коли в магазинах почнуть продавати овочі нового врожаю. Чекати на новий врожай потрібно місяць мінімум. Тому ціни на сезонні овочі зменшаться можливо лише з кінця червня.

Джерело: Biz.today.ua.

Rate article