Цезар зі “Свободи Росії” попередив, що буде після теракту в Москві: “Якщо це не припиниться…” –

Новини

Цезар запевнив, що російські добровольці не мають жодного стосунку до теракту у Москві.

На думку представника російських добровольців Цезаря, теракт у Москві – справа рук Путіна, який він впровадив у життя за допомогою спецслужб. При цьому боєць Легіону “Свобода Росії” назвав мету теракту і спрогнозував подальші події, на які варто чекати після цього.

Інтерв’ю Цезаря для Дмитра Гордона можна переглянути на каналі YouTube.

Доброволець зі “Свободи Росії” пояснив, з якою метою Путін організував теракт у Москві: “Їхня мета – посіяти паніку, злість і ненависть. Звичайно, знайдуться маргінали, які повірять у те, що це зробили не путінські спецслужби, а Україна чи західні спецслужби, і, відповідно, вони спробують провести зараз під ці заходи масову мобілізацію, яку вже анонсував Шойгу (йому треба зібрати дві загальновійськові армії). і почати знову закидати українські позиції “гарматним м’ясом”“.

Инсайды Гордона, Фейгина, Осечкина, ГУРа, Цезаря, Доброхотова и Шустера. Спецэфир

Оскільки всі головні маргінали вже “утилізувалися”, зони в Росії спорожніли, ПВК “Вагнер” зійшло зі сцени, тобто вся “піна”, яку він міг зібрати, закінчилася, і добровольці, які в гонитві за довгим карбованцем поїхали вбивати українців, закінчилися , то тепер уже треба пошмарити своє власне населення і сказати, що якщо це не припиниться, якщо ми не знищимо Україну, то все це триватиме. Це чергова спроба підняти ставку у грі, залякати та позбавити суспільство остаточно вибору”, – наголосив Цезар.

Rate article