“Це небезпечно”. Відома акторка зізналася, чому колеги побоюються грати в одному кадрі з Ольгою Сумською

Новини

Українська акторка Євгенія М’якенька, яка має роль у популярному україномовному серіалі “Юрчишини”, поділилася цікавою історією зі зйомок. Одну з головних ролей в багатосерійній картині зіграла народна артистка України Ольга Сумська

Євгенія М’якенька каже, що працювати в кадрі з Сумською часом небезпечно для її колег, та пояснила чому так відбувається. Про це вона розповіла в інтерв’ю OBOZ.UA.

“Оля Сумська грала в серіалі ексдружину головного героя картини Георгія Делієва, – згадує М’якенька. – Вона – вогонь! З нею небезпечно грати в комедіях, тому що вона любить “розколювати” колег – смішить перед камерою так спритно, що не розсміятися неможливо. Мене, як поведе, доводиться довго заспокоюватися, перезнімати. Оля дуже крута, з нею неймовірно комфортно працювати”.

"Це небезпечно". Відома акторка зізналася, чому колеги побоюються грати в одному кадрі з Ольгою Сумською

"Це небезпечно". Відома акторка зізналася, чому колеги побоюються грати в одному кадрі з Ольгою Сумською

Євгенія М’якенька також розповіла, що на знімальному майданчику “Юрчишиних” знайшла подругу: “Акторку Валентину Вовченко, яка грає одну з головних ролей. Ми вподобали одна одну з першого дня і до цього часу дуже дружимо. З Володимиром Канівцем, який грав її брата, теж у дуже гарних стосунках. Він уже давно воює. В другому сезоні з’явилися Андрій Ісаєнко, Анна Кошмал, моя кума Катерина Варченко. Я хрестила її малого, а вона – хрещена нашого сина. На жаль, так сталося, що її затримали на зйомках, і вона не змогла приїхати вчасно на самі хрестини, але ми вважаємо її хрещеною Марка”.

Rate article