“Тривожно якось”: пропагандист Соловйов розмріявся про застосування Росією “кліматичної зброї”. Відео

Новини

Одіозний російський пропагандист Володимир Соловйов поскаржився на черговий напад тривоги через кричуще становище російської окупаційної армії. Однак цього разу він почав лякати весь цивілізований світ не ядерною, а кліматичною зброєю.

Маячні думки кремлівського пропагандиста підтримав російський метеоролог Євген Тишковець, який заявив, що у РФ є “можливості та розробки”. Фрагмент пропагандистського шоу опубліковано в Telegram (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

Соловйов, який на тлі провалів та величезних втрат російської армії в Україні традиційно лякає світ ядерною зброєю, цього разу вирішив розповісти про кліматичну загрозу. Пропагандист видав, що настав час “включати” кліматичну зброю.

“Тривожно якось, тривожно. Пора включати кліматичну зброю”, – видав пропагандист.

Співрозмовник Соловйова метеоролог Євген Тишковець заявив, що роботи над такою зброєю нібито вже йдуть і РФ має можливість занурити цілі країни в темряву.

“Я давно вже виступаю за те, щоб ми відновили ці роботи для того, щоб у нас був порівняний за масштабом з ядерною зброєю вплив кліматичних засобів, для того, щоб унасєкомити деякі держави з погляду занурення їх у непроглядну темряву. Такі можливості насправді справі є, розробки є, треба все це піднімати”, – заявив метеоролог.

Нагадаємо. російські пропагандисти продовжують педалювати тему ядерної війни з Європою. Деякі з них навіть мріють про гіпотетичну перемогу Росії у такій війні.

Rate article