“Тим швидше закінчиться війна!” Зеленський закликав росіян боротися, щоби не відправили на смерть їхніх дітей

Новини

Президент України Володимир Зеленський закликав громадян Росії повстати проти мобілізації, яку оголосив диктатор Володимир Путін. Він заявив, що війна швидше закінчиться, якщо росіяни намагатимуться захистити хоча б свої життя.

Про це Зеленський сказав у вечірньому зверненні у неділю, 25 вересня. Він зазначив, що Путін використовує злочинну мобілізацію “не тільки для того, щоб продовжити страждання людей в Україні та ще більше дестабілізувати світ, а й для того, щоб фізично знищити чоловіків – представників корінних народів, які живуть на контрольованих Росією територіях”

“Ми бачимо, що люди, зокрема в Дагестані, почали боротися за своє життя. Ми бачимо, що вони розуміють: це питання – про життя. Боріться за те, щоб не відправили на смерть ваших дітей – усіх, кого можуть забрати під цю злочинну російську мобілізацію. Тому що якщо ви прийдете забирати життя наших дітей, ми вас живими вже не відпустимо”, – попередив Зеленський.

Президент закликав росіян не підкорятися путінській мобілізації і або просто тікати, або здаватися в полон українським військовослужбовцям за першої ж нагоди.

“Чим більше громадян Росії хоча б спробують захистити своє життя, тим швидше закінчиться ця злочинна для Росії війна”, – сказав він.

OBOZREVATEL

Оцените статью
Добавить комментарий