Тепер дитина боїться вийти з квартири: на 12-річного сина бійця ЗСУ накинулась сусідка (дружина прокурора)

Новини

Зараз 12-річного хлопчика нема кому захистити, адже його батько служить у ЗСУ.

У Рівному дружина прокурора побила 12-річного сина бійця Збройних Сил України. Тепер дитина боїться вийти з квартири, бо там вона може зіткнутися з сусідкою, яка її образила. Мати 12-річного хлопчика Ірина Карпович повідомила про цю кричущу ситуацію в соцмережі.

“На 8 поверсі зупиняється ліфт, Людмила Юріївна, яка проживає в нашому під’їзді на 8 поверсі витягує мою дитину з ліфта, тягне насильно її за руку і починає бити дитину, тягає її сходовим майданчиком, вживаючи нецензурну лексику і залякуючи”, – розповіла.

Жінка схопила дитину за руку, витерла двері дитячою рукою. Причина конфлікту – дружині прокурора здалося, що хтось замазав її вхідні двері до квартири. Дружина прокурора хотіла, щоб 12-річний хлопчик відмив двері. Також вона n0грожувала дитині і нецензурно висловлювалася, n0грожуючи, що її чоловік її n0б’є

blank

Дитина отримала дуже сильну фізичну, психологічну та моральну травму – дитина тепер боїться вийти з квартири. Заява до поліції написана, але поліції ніхто двері не відчинив.

Також Ірина зазначила, що після спілкування із заступником прокурора Рівненської області залишився ще гірший осад. У телефонній розмові він заявив, що синців немає, свідків немає, а отже, доказів немає, і його дружина цього не робила.

Джерело: РБК – Україна.

Rate article