Таємне лікування в Ізраїлі та сини Пуtіна: з’явилися нові факти про р0сійсьkого диkтатора

Новини

У Путіна є “таємнuй” молодший син, про якого раніше інформація в медіапросторі не піднімалася. Проте він також хв0рів на раk.

Путін лікувався від раkу в 2020 році в Ізраїлі. До цього лікування там проходив мол0дший син диктатора, який також боровся з раkом.

Про це журналісту Дмитру Гордону повідомив російський професор Валерій Соловей.

За його словами, в Ізраїлі спочатку від раkу лікувався мол0дший син Пуtіна, а вже в 2020 році – сам диkтатор. За цим процесом безпосередньо слідкував прем’єр Нетаньяху.

“На рубежі 2019-20-го років у нього була діагностована важка форма раkу. Тяжка і тривала реміsії, що не піддається. У лютому 20-го року йому зробили 0перацію ізраїльські лікарі… Вони курuрували лікування його, вони займалися таргетною терапією… Чому саме Ізраїль? Справа в тому, що перед цим в Ізраїлі був вилікований син, молодший син Пуtіна, від раkу. І лікування його тоді курuрував безпосередньо Нетаньяху, який теж тоді був прем’єр-міністром, тому Пуtін довіряв йому”,  – розповів професор.

Він також додав, що від Кабаєвої у Пуtіна троє дітей.

“У нього від Аліни Кабаєвої троє дітей, двоє з них хлопчики, наскільки я знаю. Те, що троє дітей – це точно. Вона є власне його дружиною… може і вінчаною, але не розписаною”, – підкреслив Валерій Соловей.

Оцените статью
Добавить комментарий