Тариф на електроенергію з 1 липня: скільки к0штуватиме 1 кВт/год

Новини

Тариф на електроенергію з 1 липня.

Скільки коштуватиме 1 кВт/год.

В Україні тариф на електроенергію у липні не зміниться.

За кожну кіловат-годину доведеться сплачувати 4,32 грн. Але…

Тариф на електроенергію зберегли на рівні 2,64 грн за 1 кВт*год для тих, хто використовує електричне опалення.

В неопалювальний сезон такі українці, як і всі, платитимуть 4,32 грн/кВт*год. Як йдеться в рішенні уряду, якщо родина, яка використовує електричне опалення, в зимовий місяць використовує до 2000 кВт*год, вона має право платити за струм за старим тарифом. Однак, якщо споживання більше, то за весь спожитий об’єм доведеться платити вже за новим тарифом – 4,32 грн/кВт*год.

Раніше міністр енергетики Герман Глущенко говорив, що в умовах складної економічної ситуації через війну не можна дозволити підвищення ціни на електроенергію для населення до ринкового рівня (майже 7,5 грн/кВт*год), але й держава в цих умовах не має можливості утримувати наднизьку пільгову ціну для всіх споживачів. Адже тариф на електроенергію у розмірі 2,64 грн покривав лише третину реальної вартості електроенергії.

Скільки буде коштувати газ

Українці заплатять за газ у липні за старим тарифом. Постачальники вирішили не переглядати вартість блакитного палива. Більшість українців платитимуть за кубометр 7,96 грн.

Ціни продовжили на рік, йдеться у публікації “ГазПравди”. “Як і в два попередні сезони вартість газу для населення не зросте. Свої річні пропозиції газопостачальні компанії не змінили.

Залежно від постачальника, вартість кубометра блакитного палива коливатиметься від 7,70 до 9,99 грн”, – повідомляє видання.

Джерело

Rate article