Танцюрист Влад Яма, який досі перебуває закордоном, показав нові фото з сином: як живе колишній суддя

Новини

Український відомий хореограф Влад Яма покинув країну ще 2 роки тому і майже не з’являється у соцмережах, але зараз показав нове фото з сином: де зараз живе танцюрист, чим займається.

Влад Яма показав, як зараз виглядає його син, з яким живе за кордоном

Український танцюрист Влад Яма, який став відомий завдяки телевізійним шоу “Танцюють всі”, “Україна має талант”, “Танці з зірками”. Зірка був улюбленцем публіки, але на початку повномасштабного вторгнення зробив свій вибір – виїхав з країни до США разом із дружиною Ліліан та сином Леоном.

Тепер хореограф більше не збирає мільйони лайків, а навпаки має обурену аудиторію, які вважають його втікачем. Проте, Яма з’являється у соцмережах дуже рідко та й дружину з сином показує вкрай мало. Тож, одна з останніх фото, якою поділився танцюрист – це фото з сином Леоном та батьком Миколою у своєму інстаграмі.

Влад Яма показав, як зараз виглядає його син, з яким живе за кордоном
Влад Яма показав, як зараз виглядає його син, з яким живе за кордоном

Як заперечує зірка, що він виїхав ще у той момент, коли можна було чоловікам перетинати кордон, а саме 24 лютого. Потім він казав, що перші дні вторгнення провів у запорізькій області, де допомагав своїм батькам евакуюватись. Тож, що насправді робив зірка у перші дні – точна не можемо знати.

Зараз Влад Яма мешкає у Маямі, штат Флоріда та продовжує свою кар’єру – займається танцями, викладає в студіях та проводить особисті уроки.

Декілька разів хореограф анонсував благодійні заходи, які проходили російською мовою. Проте, сам Влад розмовляє українською, у своєму блоці підписує фото українською та іноді англійською, а у своїх постав пише українською та перекладає все на англійську.

На день незалежності танцюрист привітав батьківщину та виклав пост з українським прапором та підписав:

“Перемоги, злагоди, добра, розуміння, справедливості та миру…”.

Також один з останніх його постів у блозі – старе фото та підпис, що гортаючи галерею він переконується як 2022 рік все змінив у його житті:

“І це не про геолокацію. Плани погляд… Але вірю, що добро переможе…”.

Нових фото у хореографа в пості взагалі не буває, всі, що ми можемо побачити в постах – 2022 рік, 2012. У своїх сторіс Влад іноді може показати нові фото, але це зазвичай пейзажі, син, але не він сам.

Rate article