Такого ви ще точно не куштували: борщ у лаваші від зірки “МастерШефу” Євгена Клопотенка. Рецепт

Новини

Відомий кулінар Євген Клопотенко називає себе головним знавцем українського борщу. Знаменитість поділився незвичайним рецептом давно відомої страви.

Клопотенко поділився рецептом борщу в лаваші

Євген Клопотенко, один із найвідоміших кулінарів України, який здобув славу далеко за межами рідної країни. Знаменитість давно став успішним ресторатором, який не проти поділитись особистим кулінарним досвідом і цікавими рецептами з шанувальниками. Цього разу кухар розповів про незвичайний спосіб подачі борщу – класичної української страви, занесеної до списку нематеріальної спадщини.

Борщ у лаваші від Клопотенка

Український борщ поціновувачі цієї національної страви часто куштують із часником і хлібом. Для тих, хто любить такий смаколик, відомий український кулінар запропонував незвичайний рецепт. Для початку, розповів Євген Клопотенко, потрібно приготувати борщ своїм класичним способом. Ви можете зготувати страву за порадами кулінара, а можете використати свій, особливий рецепт.

Євген Клопотенко поділився цікавим варіантом куштування українського борщу
Євген Клопотенко поділився цікавим варіантом куштування українського борщу

Наступним кроком, розповів у новому дописі на своїй Інстаграм-сторінці Євген Клопотенко, потрібно за допомогою спеціальної кухонної ложки відцідити густу частину страви від рідкої. Овочі, які ви зібрали з борщу, перекладіть на лист лаваша, додайте подрібнений часник і сметану та обережно загорніть так, ніби готуєте шаурму. Наступним кроком підсмажте такий рулет на сковороді, аби скоринка стала хрусткою.

Перекладіть лаваш із борщем всередині на тарілку та дайте йому трішки охолонути – але не занадто. Куштуйте приготовану закуску, запиваючи її рідкою частиною борщу, яка залишилась у вас у тарілці. За бажання, можете її підігріти, а можете залишити холодною – все, як вам подобається.

Євген Клопотенко поділився неординарним рецептом борщу в лаваші з юшкою
Євген Клопотенко поділився неординарним рецептом борщу в лаваші з юшкою

Така страва точно сподобається тим, хто цінує оригінальність і неординарний підхід до кулінарії. Смачного!

Rate article