Такі молоді, а вже 20 років у шлюбі: міцні пари шоубізу в Олени Кравець, Маші Єфросиніної, Олександра Педана

Новини

Зазвичай у шоубізі люди частенько сходяться та розходяться. Але трапляються й міцні стосунки, які переживають не одне десятиліття. Є й такі, що вже відзначили 20-річчя з дня весілля.

Міцні пари шоубізнесу, що разом понад 20 років

Олена та Сергій Кравці

Познайомилася пара ще в студентські роки, коли грали в КВК. У 2002 році, коли Олена завагітніла, побралися. Невдовзі на світ з’явилася донечка Маша. Спочатку жили дуже скромно, як і більшість українців.

Міцні пари шоубізнесу, що разом понад 20 років

Та коли перебралися до Києва, все різко змінилося. Шалена популярність призвела до гарних статків. Тож у 2016-му подружжя дозволило собі поповнення. Двійнята Катя і Ваня ледь не призвели до розлучення пари. Та якось втрималися на плаву і разом уже 22 роки.

Маша Єфросиніна та Єгор Хромаєв

Теж не без криз, але разом уже 21 рік. Познайомилися вони на відпочинку в Ялті. Маша першою зізналася у коханні. Після одруження на світ з’явилася донька Нана. У 2013-му розбіглися й цілий рік жили окремо.

Міцні пари шоубізнесу, що разом понад 20 років

Врешті помирилися. Ще й синочка Сашка народили. Нині ходять настійливі чутки, що Тимур і Маша мають намір розлучитися. Та на 45-річчя ведучої чоловік щемко привітав благовірну з ювілеєм. Будемо сподіватися, що в родині врешті все буде гаразд.

Олександр та Інна Педани

Телеведучий вже 21 рік поряд зі своєю половинкою. Вперше Сашко побачив юнку ще в школі під час КВК. Потім їхні шляхи перетнулися, коли стали студентами. На цей раз Педан свого шансу не проґавив. Запросив Інну на побачення й більше не відпускав від себе.

blank
Міцні пари шоубізнесу, що разом понад 20 років

Першою у пари народилася донька Валерія. Згодом знайшовся синочок Марк. Олександр дякує дружині, що не поїхала з Києва під час повномасштабного вторгнення й таким чином зберегла їхній шлюб на відміну від багатьох інших зіркових пар.

Rate article