Священна трава та гілки, які мають буди у кожного в хаті на Святу Трійцю

Новини

В православному світі 23 червня відзначають День Святої Трійці. Заведено в цей день прикрасити свої домівки та церкву зеленими гілками, різноманітними травами та квітами. Це такий жест, яким люди дякують Господу за людське відродження.

Священна трава та гілки захищали людей від хвороб, бідного життя та пожеж. Зазвичай для прикрашення осель використовували такі трави, як чебрець, м’ята, меліса, аїр та пижма.

М’ята. Символізує добро, спокій та злагоду. Очищає домівки від злого духу. Заспокоює мешканців оселі та підіймає настрій. Тому, щоб ваша родина жила у мирі та злагоді – прикрасите оселю цією рослиною. Після свята, можна використовувати цю траву, як чай, приймати ванну та вмиватися відварами.

Чебрець. Прикрашають домівки цією рослиною, щоб в сім’ї був спокій, а діти були здоровими. У відварі цієї трави купають маленьких дітей, щоб вони росли здоровими та красивими.

Аїр чи лепеха. Ця рослина своїм ароматом символізує свято. Її використовують для лікування головного болю, за живлення ран та очищення води. В день Святої Трійці аїр володіє особливо цілющими властивостями. Цю траву викладають на підлогу.

В цей день заведено освячувати польові квіти в церквах, який потім використовують, як оберіг. Збирати трави необхідно в гарному настрої та з любов’ю в серці.

Rate article