Столична блогерка проїхалась по центру Львова під російські пісні

Новини

Сkандальна столична блогерка приїхала у Львів аби відпочити, але не врахувала, що деякі свої примхи не варто виставляти на загал. Як, наприклад, слухати на всю російські пісні на вулицях україномовного міста, та ще й під час війни.

Про те, які саме пісні слухала Анна та що казала у своїх stories, розповідає РБК-Україна (проект Styler) з посиланням на одну з Instagram-сторінок Краснової.

Столична блогерка співає Анну Асті у Львові і вважає це за норму

Це не перший “к0сяк” блогерки, оскільки понад місяць тому її зупиняли під час комендантської години. Щоправда, тоді вона десь придбала перепустку. Та все ж таки, ситуація показова.

Цього разу Анна-Вікторія вирішила начхати на будь-які моральні цінності та повагу до інших людей. Річ в тому, що жінка приїхала до Львова, і все було б добре, якби вона не вмикала на всю гучність пісні російськомовних виконавців. Ба більше, тих, хто має українське коріння і свідомо ігнорує bійну, будуючи кар’єру у Москві та заробляє окрuвавлені гроші.

Краснова їхала під трек Анни Асті та ще й підспівувала їй так само голосно, як у неї в автомобілі грала музика, а також цинічно коментувала своє відео.

“Я замість Асті приїхала концерти тут давати”, – коментує свою stories блогерка.

На цьому жінка не зупинилась, наступна її stories супроводжувала пісня тієї самої INStAsAMKA, яка підтримує війну. До того ж в цей момент дівчині хтось щось зауважив, але вона своєю чергою послала “Н***й”, тих, кого не влаштовують російські пісні у центрі Львова.

"Замість Асті приїхала". Столична блогерка проїхалась по центру Львова під російські пісні"Замість Асті приїхала". Столична блогерка проїхалась по центру Львова під російські пісні

Скриншоти

Така поведінка ще раз доводить, що “Iнсtасамkа” – це дійсно не виліковний синдром, на який, на жаль, страждає не лише конкретна блогерка.

Далі Аня лише підтримала хейт на свою сторону і додала олії у вогонь.

“Вам може здатися, що я керую Mersedes, але насправді, як керую вами. Ваша провокаторка. Та сама Вікторія Девіл”, – написала на відео жінка.

Провокація в тому, що ця stories супроводжується треком від української виконавиці Klavdia Petrivna.

Дехто з її підписників вже встиг написати у коментарях, щоб у Львові її більше не бачили. Але Девіл й тут знайшла що сказати, та ще й під пісню Вєрки Сердючки.

“Львів – найгостинніше місто на планеті. Іван, Ванічка, Ваніdл0, я буду тут ще 3-4 дні. Обіцяю більше не слухати Асті з відкритим вікном”,- відповіла коментатору жіночка.

"Замість Асті приїхала". Столична блогерка проїхалась по центру Львова під російські пісні"Замість Асті приїхала". Столична блогерка проїхалась по центру Львова під російські пісні

Скриншоти

Оцените статью
Добавить комментарий