Стася Ровінська розповіла, де зараз перебуває її мати Сніжана Єгорова і чим вона займається: «Це навіть смішно…»

Новини

З початку повномасштабної війни українська телеведуча та актриса Стася Ровінська, яка є дочкою сkандальної ведучої Сніжани Єгорової, разом із родиною переїхала до США. Іноді молода жінка виходить на зв’язок і розповідає про своє життя закордоном. Так, напередодні Стася з’явилася в ефірі YouTube-каналу українського блогера Слави Дьоміна, де дала розгорнуте інтерв’ю, в якому згадала і про свою оді0зну маму, шанувальницю nутіна.

Стася Ровінська розповіла, де зараз її мати Сніжана Єгорова
Стася Ровінська розповіла, де зараз її мати Сніжана Єгорова

У своїй розмові Ровінська наголосила, що вже не тримає образ на свою маму і давно викреслила її зі свого життя. Щоправда, як з’ясувалося, іноді Стасі трапляються ТГ-канали, де Єгорова висловлюється на тему війни та світоустрою. На уточнююче запитання блогера, чи знає вона, де зараз її мати, Ровінська відповіла:

«Я знаю… Вона в Туреччині з дітьми. Іноді я потрапляю на її Telegram-канали, де вона якусь таку 6рехню пише, – сказала вона. – Але насправді це дає мені розуміння про цю людину, що там трохи kу-kу: Сtалін – rерой, Пуtін – rерой, папа римський – репtил0їд. Теорії зм0в. Іноді це навіть смішно подивитись», – розповіла Ровінська.

Сніжана Єгорова
Сніжана Єгорова

За словами Стасі, зараз вона більше зацuклена на своєму житті, на своїй сім’ї та дітях, а ця ситуація з мамою «не заслуговує на увагу». Хоча, як зізнається Ровінська, вона, звичайно ж, шкодує, що в неї немає нормальних стосунків з матір’ю.

Нагадаємо, що Сніжана Єгорова ніколи не приховувала, що є шанувальницею nутіна і навіть коли почалася війна в Україні, на своєму TГ-каналі одіозна ведуча поширювала тези російської пропаганди та називала в6итих російськими окупантами мирних мешканців Бучі «кінематографічною посtановкою та фейк0м».

Стася Ровінська з мамою Сніжаною Єгоровою
Стася Ровінська з мамою Сніжаною Єгоровою

Коли в жовтні 2022 року президент України Володимир Зеленський ввів санкції щодо артистів, які підтримали путін, Сніжана Єгорова заслужено опинилася серед них.

Оцените статью
Добавить комментарий