США таємно передали Україні потужну техніку для прориву оборони росіян – Forbes

Новини

Журналісти помітили 55-тонну машину для подолання мінних полів Assault Breacher на фотографіях із Зеленським у День інженерних військ.

На фотографіях  зустрічі президента Зеленського з військовими з нагоди Дня інженерних військ було помічено потужну 55-тонну машину Assault Breacher, створену на основі американського танка Abrams M-1. Вона здатна долати мінні поля супротивника, розчищаючи шлях для наступу піхоти та іншої техніки.

Про це пише  Forbes .

Журналісти видання зазначають, що США не оголошували про передачу ЗСУ таких машин і, скільки їх знаходиться у розпорядженні ЗСУ, залишається таємницею.

Assault Breacher коштує 4 мільйони доларів. Її екіпаж складається із двох осіб. Ця броньована машина може за допомогою своїх плугів підривати закопані в землю міни, а також засипати ворожі транше, залишаючи мітки про безпечний шлях для наступу. При цьому ступінь захисту екіпажу дуже високий, тому що Assault Breacher є однією з найбезпечніших машин для розмінування у світі.

Американські військові зазначають, що за допомогою цієї машини армійські підрозділи можуть долати мінні поля щонайменше вдесятеро швидше, ніж у супроводі піших саперів. Assault Breacher також оснащена пусковими установками з бойовими зарядами для дистанційної ліквідації мін на відстані сотні метрів.

Rate article