Спалене авто та могила на трьох: подробиці страшного в6ивства родини з 4-річним сином на Чернігівщині…

Новини

Дорослих та дитину жорстоко в6или через гроші.

У Чернігівській області троє підозрюваних, серед яких є жінка, р0зстріляли та закопали родину з Києва. Потерпілі їхали купувати автомобіль, проте “продавці”, знаючи що у них є гроші, вбили їх.

Про це пише Оbozrevatel.

Чоловік із дружиною та сином їхали купувати авто

Кума родини Марія Закалюжна розповіла, що 14 травня 30-річний Микола та 28-річна Вікторія Черевані з маленьким 4-річним сином Богданом вирушили до Чернігівської області. Там родина планувала придбати автомобіль. Продавцем був 22-річний чоловік, який згодом і виявився організатором в6ивства.

На Чернігівщині сталось жорстоке вбивство родини, яка їхала купувати авто. / © із соцмереж
На Чернігівщині сталось жорстоке в6ивство родини, яка їхала купувати авто. / Фото: із соцмереж

Проте біля обіду зв’язок із ними зник. Тоді родичі через соцмережі звернулись до ймовірних свідків з проханням допомогти їм у пошуках сім’ї. Також написали заяву в поліцію.

“Стали дзвонити різні люди. Хтось бачив їх по дорозі, хтось допомагав заводити стартер. Потім один водій побачив на дорозі автомобіль, що горів. Так вранці в понеділок ми виїхали в Мену”, – каже Марія.

Родину підозрювані вбили і спалили їхнє авто. / © Поліція Чернігівської області
Родину підозрювані в6или і спалили їхнє авто. / Фото: Поліція Чернігівської області

Жінка зазначає, що Микола займався тим, що купував автомобілі, ремонтував їх, а потім знову продавав.

“Оголошення знаходив в інтернеті, і одразу їхав дивитися. Ніколи жодних проблем у нього не було. Тому й цього разу він не побоявся взяти з собою сім’ю. Якби була небезпека, він би рідних ніколи не підставив. Тим більше, якби угода відбулася, то Вікторія б сіла за кермо. Вони ще хотіли заїхати до села, де живе мама Віки, тому взяли із собою маленького сина”, – згадує жінка.

У Чернігівській області через гроші вбили родину. / ©
У Чернігівській області через гроші в6или родину.

На трасі знайшли спалене авто, а поруч могилу родини

У поліції повідомили, що спалене авто вони виявили на Чернігівщині, за 500 метрів була могила родини. Батьків та їхнього маленького сина цинічно розстріляли і закопали.

Підозрюваним виявився 22-річний “продавець” автомобіля та двоє його спільників, серед яких є жінка. Вони, знаючи, що кияни везуть велику суму коштів, вбили їх, спалили автомобіль, а тіла закопали.

Підозрювана у вбивстві родини. / ©
Підозрювана у в6ивстві родини.
Підозрюваних у вбивстві затримали. / ©
Підозрюваних у в6ивстві затримали.

Нині поліція під процесуальним керівництвом прокуратури розслідує кримінальне провадження за пунктами 1, 2, 6 та 12 ч. 2 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Фігурантам загрожує до 15 років позбавлення волі або довічне ув‘язнення.

Оцените статью
Добавить комментарий