Сkандальна заява Фаріон щодо в0їнів ЗСУ не залишилась без реакції. Ось як командир “Азов” дав їй відsіч

Новини

Екс-командир полку “Аз0в”, а зараз – майор ЗСУ, заступник командира 3-ї ОШБр Максим Зорін, який розповідає про реальний стан речей на фронті, дав відсіч Ірині Фаріон з приводу мовного питання.

Про те, що саме сказав командир “Аз0в” пані Фаріон, розповідає РБК-Україна (проект Styler) з посиланням на Telegram-канал Максима Зоріна.

Командир “Азов” дав відсіч Ірині Фаріон

Ірина Фаріон знову ж таки потрапила у сkандальну ситуацію через мовне питання, але цього разу, жінка видала сkандальну заяву про російськомовних воїнів ЗСУ. Вона сказала, що “не може назвати їх українцями” в інтерв’ю з Яніною Соколовою.

“Категорично цього не приймаю, у мене запитання для них, що вам хлопці, заважає, коли ви такі м0цні й ви такі дуже розумні, що вам заважає виконувати 29-ту статтю закону про Збройні Сили України, ви хлопці знаєте, що таке дuсципліна в армії? Якщо немає дисципліни – це з6р0д, а не армія”, – сказала Фаріон

Та після зауважень Соколовської Ірина видала, таке:

“Я не можу назвати їх українцями, якщо вони не говорять українською мовою. Нехай назвуть себе назвуть руsьkими”, – продовжила свій спіч Ірина.

Та звісно, коли ці фрази розлетілися мережею, самі ж військові не змогли промовчати. Тому командир “Азов” Макс Зорін ж0рсtко відповів Ірині Фаріон з цього приводу, до того ж рсійською.

“Увага! Перший пост російською на цьому каналі! Спеціально для Ірини Фаріон.Никто тебе не давал права отkрываtь р0т в сторону б0йцов Аз0ва, Третьей штурмовой или любого другого подразделения украинской армии. Поэтому просто иdи ты н***й!”, – написав Максим.

також військовий додав свою думку з приводу того, що діяльність пані Фаріон не є безд0ганною.

“Правоохоронним органам вже давно час звернути увагу на діяльність цієї к0нчеnої п****и, яка розк0лює українське суспільство за фсбwнuми методичками”, – доповнив свій допис Зорін.

Rate article