Сkандальна Фаріон назвала міністра освіти “неуk0м”, а своїх студентів – “з6р0д0м”

Новини

Що Фаріон каже про звільнення та Лісового

За словами скандальної громадської діячки, її звільнили нібито незаконно та під “тиском зверху”. При цьому Фаріон зазначила, що втратила посаду через публічну заяву, яка, як вона стверджує, знаходиться “за межами професійних обов’язків”.

Також вона пригадала про Лісового, який публічно оголосив про її звільнення.

“Я проаналізую лише текст від основного неуkа країни, від основного плаrіат0ра країни, від людини, якій байдуже до власних наукових досягнень. Ця людина сьогодні представляє Міністерство освіти, прізвище цієї людини – Лісовий”, – заявила Фаріон.

Вона додала, що раніше вже випускала чимало “розгр0мних відео про цього неука, який до6иває нашу освіту в час нашої національно-визвольної війни, прикриваючись солодкавою риторикою про захист української армії і українських воїнів”.

Велика патріотка чи "агент Кремля"? Хто така Ірина Фаріон і чому довкола неї постійно скандали

Фаріон видала нову заяву (фото: Getty Images)

Що Фаріон каже про студентів, які виступили проти неї

Діячка заявила, що нині вона стала “не жерtв0ю, а дuсuденtкою”. При цьому вона ви6ухнула п0гро3ами про те, що буде вимагати не тільки свого поновлення на посаді, а відставки ректора “Львівської політехніки”, й відставки всіх тих, хто підписав наказ про її звільнення. “Дісталося” й студентам, які виходили на мітинги та вимагали, аби Фаріон втратила роботу.

“А ми хочемо вигравати на фронті, коли у нас в тилу rарцюють відкриті вор0ги, які нацьk0вують не на викладачку, Лісовий, я не викладачка. У вас, очевидно, ранги чітко визначені в Міністерстві освіти.

Я була професором кафедри української мови. Так от, ви на професора кафедри української мови nацьkували дивний з6рід з маtюк0вuми гаслами, яких ви назвали студентами, які не мають жодного стосунку до Львівської політехніки”, – заявила вона

Студенти вимагають усунути Ірину Фаріон (Колаж РБК-Україна)

Студенти виходили на мітинг проти Фаріон (колаж: РБК-Україна)

Оцените статью
Добавить комментарий