“Ситуація відстежується”: у Генштабі оцінили загрозу наступу на Україну з боку Білорусі

Новини

Загроза повторного наступу на Україну з території Білорусі все ще продовжує існувати. Генеральний штаб Збройних сил України уважно відстежує цю ситуацію.

Про це повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу Олексій Громов. Відповідний брифінг транслювався у YouTube.

Він зазначив, що ймовірний наступ може бути не на Київ, а на іншому напрямку.

“Передбачаємо, що противник може вдатися до проведення операцій насамперед з території Білорусі. Це може бути напрямок із ЧАЕС, а також напрямок з Чернігівської області. Ситуація відстежується, певні заходи вже вжиті щодо посилення наших угруповань. Ми готові”, – зазначив Громов.

Він уточнив, що якщо повторне вторгнення з Білорусі все ж відбудеться, то російські окупанти насамперед будуть атакувати інфраструктуру та логістичні ланцюжки, якими до України надходить міжнародна допомога.

Представник Генштабу наголосив, що наші захисники готові до всіх можливих сценаріїв.

Нагадаємо, у ДПСУ раніше повідомили, загроза вторгнення білоруських чи російських військ з боку Білорусі може виникнути в будь-який момент. У зв’язку з цим охороні усієї ділянки україно-білоруського кордону приділяється важлива увага.

OBOZREVATEL

Оцените статью
Добавить комментарий