Син Іван у потязі завдав Каті Осадчій та Юрію Горбунову чимало клопоту: “Дитина не збирається спати”

Новини

Катя Осадча та Юрій Горбунов узяли з собою в дорогу сина Івана й гірко пошкодували про це. Адже довелося “діставати запасні нервові клітини”, щоб заспокоїти 6-річного хлопчика.

Катя Осадча взяла сина Івана від Юрія Горбунова в подорож за кордон

Катя Осадча розповіла в Інстаграм-сторіз про поїздку потягом разом із чоловіком Юрієм Горбуновим та 6-річним сином Іваном. Хлопчина від нових вражень розперезався так, що батькам довелося залучити чимало зусиль, аби заспокоїти маля.

Катя Осадча взяла сина Івана від Юрія Горбунова в подорож за кордон

Мандрівка з Іванком запам’яталася ведучій надовго, адже вона практично не спала. Тож довелося спілкуватися з підписниками Інсти, цікавлячись:

“А ви спите в потязі?”

Споглядаючи з вікна вагона природні пейзажі, Катя вдалася до спогадів. Знаменитість пригадала, як у 5-річному віці їхала у вагоні з батьками. Тоді їй було так само цікаво, як нині Іванку.

Катя Осадча взяла сина Івана від Юрія Горбунова в подорож за кордон

Дівчинка ходила по сусідніх купе й спілкувалася з пасажирами, розпитуючи, хто куди їде. Тоді це сприймалося як належне. А нині, коли подібне намагається вчинити її середній син, Осадчу це дивує, адже часи нині зовсім інші.

Коли було вже 10 хвилин на першу, ведуча показала бадьорого Іванка, сповістивши, що заснули вже всі пасажири, окрім їхнього купе. Довелося підключати важку артилерію – тата. Та, схоже, й втручання Горбунова не призвело до бажаних наслідків. Отак зірка й чекала проходу митниці, не склепивши повік і не відпочивши.

blank
Катя Осадча взяла сина Івана від Юрія Горбунова в подорож за кордон

Осадча не сповістила, в якому напрямку слідував потяг і куди вони їхали. Та якщо зважити, що в неділю у Варшаві відбувся суперфінал “Голосу країни”, на якому Катерина та Юрій були ведучими, найімовірніше, поверталися в Україну після шоу. Залишилося також невідомим, хто няньчив 2-річного Данилка, допоки батьки працювали, а Іванко розважав себе сам, як міг.

Оцените статью
Добавить комментарий