Швидка перемога України може викликати неадекватну реакцію Путіна, – генерал

Новини

У США є засторога, що швидка втеча, швидкі удари можуть викликати та спровокувати ескалацію конфлікту, а ось перемелювання сил противника – те що потрібно.

Швидка перемога України може викликати неадекватну реакцію у голови Міноборони РФ Сергія Шойгу і президента Володимира Путіна. Про це заявив головний військовий прокурор України (2019-2020 рр.), генерал-майор запасу Віктор Чумак в ефірі телеканалу “Еспресо”, інформує UAINFO.org.

“Після відвертої втечі росіян з позицій, умовно, може бути застосована тактична ядерна зброя. У США є засторога, що швидка втеча, швидкі удари можуть викликати та спровокувати ескалацію конфлікту, а ось перемелювання сил противника – це саме те”, – пояснив генерал.

За його словами, генерал армії США Ллойд Остін на першому засіданні Рамштайн сказав, що треба зробити так, щоб Росія ніколи більше не змогла вести жодної війни.

“Є два сценарії – швидка перемога над Росією і РФ розпадається, виникає купа ризиків, у тому числі для західного світу. Другий сценарій – це перемелювання. Ця м’ясорубка буде перемелювати не тільки війська, це перемелювання всіх ресурсів, які є у Росії. Це падіння військового, економічного, технологічного, людського ресурсу. Все це у комплексі може дати знекровлення РФ”, – підсумував Чумак.

Оцените статью
Добавить комментарий