Шмигаль повідомив про гарантії США передати Україні заморожені російські активи

Новини

США запевнили Київ, що заморожені російські активи будуть конфісковані та передані Україні для відновлення зруйнованого війною.

Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, повідомляє РБК-Україна з посиланням на його інтерв’ю Politico .

“Ми маємо всі гарантії з боку США щодо довгострокової підтримки України – наприклад, конфіскації російських активів для фінансування відновлення України”, – сказав він.

Шмигаль також зазначив, що ці гроші є важливими для Києва. “З одного боку, це дозволить нам фінансувати наш бюджет, з іншого – дозволить нам реалізувати процес швидкого відновлення України, незважаючи на війну”, – розповів прем’єр.

На питання, чи боїться він другого пришестя Дональда Трампа до Білого дому, Шмигаль відповів, що більшість американців підтримують Україну. “Я вірю, що будь-який президент Сполучених Штатів підтримає нашу боротьбу за цивілізовані цінності, наші спільні цінності”, – сказав він.

Коментуючи заяву Трампа в те, що він зможе покласти край війні за 24 години, Шмигаль сказав: “Немає нікого, хто хотів би закінчити цю війну більше, ніж українці. Ми вважаємо, що мирний план президента Зеленського є єдиним інструментом для досягнення довгострокового та стійкого світу”.

Rate article