Щойно! Різка заява ООН: принизили Росію – не федерація, а тюрма. Деталі заяви організації

Новини

Росія навмисне доводить національні республіки та місця компактного проживання корінних народів до занепаду. Не маючи інших альтернатив, місцева молодь рятується від злиднів підписанням контрактів на службу в російській армії та поліції.

Про це заявив верховний старійшина ерзянського народу Сиресь Боляєнь, порушивши питання етноциду з трибуни ООН, повідомляє громадський рух “Ідель-Урал”.Повідомляє korupciya.com

“Поки ми обговорюємо мандат Форуму, Кремль відправляє представників мого та інших корінних народів РФ знищувати Україну. Росія не визнає Декларацію ООН про права корінних народів. А риторику про захист меншин використовує лише для загарбання чужих земель. Росія давно не є федерацією, а тюрмою народів, у якій вже дев’ятий рік утримує також мільйони громадян України”, – заявив Боляєнь.

Він зазначив, що росіяни вбивають українців, але і самі несуть великі втрати.

Генеральна асамблея ООН 7 квітня виключила Росію з Ради з прав людини. Це відбулося на тлі оприлюднення доказів звірств, які російські військові вчиняють в Україні. За виключення РФ проголосували 93 країни, проти – 24.

Росія перед цим пригрозила, що голосування за або утримання буде розглядатися як “недружній жест” із наслідками для двосторонніх зв’язків. Водночас одразу після голосування РФ заявила, що сама достроково припиняє свої повноваження у Раді ООН з прав людини.

Зазначимо, що в Організації Об’єднаних Націй обіцяють не здаватися у спробах допомогти Україні.

Про це на своїй сторінці у twitter написав генсекретар ООН Антоніу Гутерреш.

“Мене зворушила стійкість і хоробрість народу України. Моє послання їм просте: ми не здамося. ООН подвоїть свої зусилля, щоб врятувати життя та зменшити людські страждання. У цій війні, як і в усіх війнах, мирне населення завжди платить найвищу ціну”,- пише він.

Оцените статью
Добавить комментарий