Руслана Писанка наодинці вела свою війну. Колеги крізь сльози розповіли подробиці смерті акторки

Новини

Українські телеведучі Руслан Сенічкін, Людмила Барбір і Тімур Мірошниченко розплакалися, розповідаючи про смерть та останні роки життя їхньої колеги по шоу “Твій день” на телеканалі “1+1” Руслани Писанки. Вони дізналися трагічну звістку безпосередньо в ефірі, тому не змогли стримати емоцій.

Відео з’явилося на сторінці “Сніданку з 1+1” в YouTube. Ведучі повідомили, що смерть Писанки стала для них справжнім шоком, хоча вони знали про хворобу, з якою акторка боролася наодинці в Німеччині.

За словами Сенічкіна та Барбір, їхня колега вела свою боротьбу за життя. Через повномасштабне вторгнення РФ вона була змушена виїхати за кордон на лікування, де й діагностували важку хворобу.

“Росія погнала її в Німеччину, далеко від сім’ї. Там вона наодинці справлялася з хворобою. Руслана нікому не хотіла розповідати, наскільки їй там важко. Навпаки, коли з нею зв’язувалися, завжди спілкувалася з надією на майбутнє, неймовірною життєрадісністю”, – розповіла Людмила Барбір.

Ведучі кажуть, що Руслана не дограла у великому кіноромані “Ворожбит” і не дожила у “Твоєму дні”, недоговорила. І просто – не дожила.

Барбір із теплотою згадала про спільні зйомки з Писанкою в серіалі, де вони познайомилися: “Кожного разу, коли вона заходила на майданчик чи просто в павільйон, нібито тягнула за собою величезний шлейф життєвої енергії! Від неї розпирало! Вона завжди дуже багато жартувала! Кожну сцену в неї була імпровізація. Завжди з режисерами додавала якісь тексти, переформульовувала, додавала якісь фішечки. Кожна сцена для неї була окремою величезною роботою!”

Ведучі "1+1" розплакалися у прямому ефірі.

Сенічкін додав, що акторка ніколи ні на що не скаржилася і намагалася в усьому знаходити позитив, заряджала своїм оптимізмом інших, дорожила та цінувала кожну роль та все, що траплялося в її житті.

“Неймовірна, талановита світла жінка, актриса, телеведуча… Фантастична! Це як грім серед ясного неба: така людина, і раз – її не стало!” – із сумом констатують колеги.

Тімур Мірошниченко був партнером Руслани Писанки по шоу "Твій день".

“Вона вміла з лимона вичавити лимонад”, – коротко та влучно охарактеризував свою партнерку по шоу “Твій день” Тімур Мірошниченко.

В ефірі “Сніданку 1+1” також показали останню розмову ведучої з глядачами і розповіли неймовірну історію кохання Писанки з її чоловіком Ігорем Ісаковим.

Руслана Писанка зустріла чоловіка своєї мрії після 40 років. З Ігорем Ісаковим вони познайомилися на сайті знайомств.

OBOZREVATEL

Оцените статью
Добавить комментарий