Росія зазнала великих втрат: з’явилися нові кадри наслідків вибухів на аеродромі у Криму

Новини

Розслідувачі оприлюднили нові кадри, які демонструють масштаб вибухів і пожежі на авіабазі “Сакі” в окупованому Росією Криму, де 9 серпня сталася “бавовна”. Вигоріла величезна територія, а розліт уламків, очевидно, був ще більшим.

Відповідні фотографії із супутника оприлюднив у Twitter журналіст проєкту Bellingcat Вім Звейненбург. Telegram-канал “Obozrevatel.ua” поділився відео, де можна порівняти світлини “до” та “після”

Звейненбург уточнив, що фото зроблені в інфрачервоному діапазоні. Області червоного кольору – це зелена жива рослинність, а чорні місця – це сліди опіків від пожеж.

Супутникові знімки до та після вибухів

“Ми з “Planet” зробили зображення False-Color про атаку на авіабазу “Саки” в окупованому Росією Криму щоб показати сліди пожежі”, – написав журналіст.

Як видно, на знімках чорний колір охопив майже всю територію аеродрому й сусідні будівлі. Це доводить, що армія країни-терористки зазнала великих втрат.

Нагадаємо, що вранці 10 серпня в щоденному зведенні про роботу ЗСУ Генштаб прозвітував про знищення дев’яти ворожих літаків. Реальні втрати противника після “бавовни” біля Новофедорівки можуть бути ще вищими.

OBOZREVATEL

Оцените статью
Добавить комментарий