Росія націлила на Україну 20 “Калібрів”: стало відомо про угруповання окупантів у Чорному морі

Новини

У корабельному угрупованні ворожого флоту РФ знову напоготові три ракетоносія – два надводні і один підводний. Загалом російські окупанти тримають напоготові 20 ракет типу “Калібр”, які можуть використовувати для обстрілу українських міст.

Про це йдеться у зведенні Оперативного командування “Південь” за підсумками неділі, 28 серпня. Відео опубліковано на офіційній сторінці ОК у Facebook

Як зазначається, для масовості агресори додали на чергування у Чорному морі великий десантний корабель.

“Корабельне угруповання ворожого флоту продовжує тримати напоготові два надводні і один підводний носій ракет. Сумарна кількість ракет складає до 20 “Калібрів”. Для масовості на чергування додано великий десантний корабель”, – йдеться в повідомленні.

У командуванні нагадали про загрозу цих ракет, які готові стріляти по Україні. Жителів країни закликали дотримуватись правил при повітряній тривозі.

“Загроза ракетних ударів, диверсійних заходів і проявів, як і артилерійських обстрілів, в районах географічно досяжних ворожими засобами ураження залишається актуальною. Не нехтуйте сигналами тривог. Врахуйте, що пляжний відпочинок і купання в замінованому морі – подвійна небезпека в сучасному стані. Будьте свідомі та уважні, не залишайте без повідомлення компетентних органів підозрілу діяльність, предмети чи осіб”, – зазначили в ОК “Південь”.

 OBOZREVATEL

Оцените статью
Добавить комментарий