Путін знову змінив ціль “спецоперації”: обмежився “допомогою” Донбасу.

Новини

Російський диктатор Володимир Путін вкотре змінив причину, через яку його війська вторглися в Україну. Ракетний терор і масові вбивства мирних жителів він назвав “допомогою” Донбасу, раптово забувши про такі терміни як “демілітаризація” та “денацифікація”. news.obozrevatel.com

Військовий злочинець 27 жовтня виступив на пленарному засіданні Валдайського клубу, яке кремлівська пропаганда назвала однією з найважливіших подій поточного року. Путін став стверджувати, що початкова мета так званої спецоперації – “допомога Донбасу”

“Якби ми діяли інакше, ми б не змогли з двох сторін навколо Донбасу розмістити наші збройні сили. “ЛНР” звільнено повністю, йдуть заходи військові, пов’язані з “ДНР”, – заявив диктатор.

При цьому він вирішив не уточнювати, навіщо РФ регулярно завдає ракетних та інших ударів по мирних населених пунктах України, вбиваючи жінок, дітей та людей похилого віку. Натомість він заявив, що в ході війни інші українські області нібито теж захотіли приєднатися до РФ, тому окупанти під дулами автоматом провели фейкові референдуми.

“Коли наші війська підійшли з півдня і півночі, стало очевидно, що люди на цих територіях бачать своє майбутнє з Росією, як ми могли на це не відгукнутися? Але мета була одна – допомога людям, які проживають на Донбасі”, – заявив Путін.

Оцените статью
Добавить комментарий