Путін змінив основну тактику у війні проти України, – Жданов

Новини

Глава держави-терориста Росії Володимир Путін змінив тактику ведення війни проти України як в українському тилу, так і на полі бою. У ситуації дефіциту високоточних ракет агресор намагається домогтися свого, вимотуючи українців постійними атаками.

Таку думку в ексклюзивному інтерв’ю OBOZREVATEL висловив військовий експерт Олег Жданов. “Тепер головна мета – не завдати шкоди, а морально втомити суспільство”, – заявив він.

“Дрони літають усю ніч, а значить, населення всю ніч не спить і перебуває в бомбосховищах, а вранці на роботу. Це ж величезне напруження – там бахнуло, там щось впало… А якщо з дітьми? Скільки людей так витримає? За задумом ворога, має бути якнайбільше жертв серед цивільного населення”, – сказав експерт.

За його оцінками, тепер ця тактика “виснаження” може стати основною.

Як головну причину Жданов назвав дефіцит у Росії високоточних ракет. “Я б не сказав, що ракети закінчуються або їх мало, але з ними в Росії явний дефіцит”. Таким чином, за його оцінками, агресор під час атак використовуватиме і дрони-камікадзе, і ракети старого зразка.

Змінилася і тактика ворога на полі бою, продовжив експерт. Він готується до нової наступальної операції.

“Вони готують мобілізованих, вони відбирають найкращих – за станом здоров’я, за рівнем підготовки. І, звичайно, якщо вести наступ, потрібні штурмові загони. Судячи з кількості людей – 160 людей, – це будуть посилені роти”, – пояснив він.

Оцените статью
Добавить комментарий