Пташка залітає в будинок не просто так: чого чекати усім господарям найближчим часом

Новини

Зазвичай птахи приносять новини. Однак, варто звернути увагу на вид птаха та на те, як він з’явився в будинку. Наші пращури спостерігали за поведінкою птахів. Їх вважали провідниками душ покійних в потойбічний світ, тому з ними пов’язані гарні та погані прикмети.

Зараз це трапляється не часто, але іноді пташка все ж таки може залетіти в людську оселю.

Коли пернатий друг залітає крізь двері — до приходу несподіваних гостей або до подорожі. Якщо пташка залетіла до молодят через вхідні двері або на балкон — до поповнення в родині.

Якщо птах потрапив в будинок через трубу — до нещасть. Погано, якщо птах при цьому загине. Спробуйте обережно дістати його з димаря та відпустити, щоб запобігти біді. Якщо пернатий залетів у вікно, значить хтось з покійних послав звістку, що все у нього добре.

Якщо птах залетів в дім та нагадив — до фінансового добробуту.

Соловей, стриж або ластівка в оселі — до гарних новин, любові та фінансового достатку. Пригостіть пташку чимось смачненьким.

Погані новини приносять ворони, галки, сороки, голуби, горобці та зозулі — до нещасть, сварок, пліток й пожежі.

Не виганяйте пташку з будинку, вона повинна вилетіти самостійно. Просто відкрийте ширше вікно та зачекайте. Коли пташка покине оселю, киньте їй за віком три жмені крихт або крупи. Також, можна зробити годівничку та розташувати на підвіконні.

Якщо пташку, що залетіла в дім, вбив кіт або вона загинула сама, потрібно гідно поховати істоту.

Пам’ятайте, не всі прикмети здійснюються, тому не зосереджуйте свою увагу на них. Довіряйте власним відчуттям та інтуїції.

Rate article