Процес не буде швидким: Україна готова розпочати переговорний процес щодо вступу до ЄС – FT

Новини

ЄС презентує Україні реформи та зміни до законодавства, які й будуть мостом між Києвом та Союзом.

Сьогодні, 25 червня, Україна розпочинає переговорний процес щодо свого повноправного членства в ЄС. Міністри ЄС зустрінуться у Люксембурзі з українськими чиновниками, щоб розпочати офіційний процес вступу країни до Союзу.

Насправді, сам процес займе не один рік, але для України він має символічний момент, інформує ресурс. Financial Times.

Віце-прем’єр України Ольга Стефанишина заявила, що Київ готовий до переговорного процесу, оскільки було проведено в країні ключові реформи, спрямовані на зближення з ЄС.

Глава МЗС Німеччини Анналена Бербок заявила, що нещодавно Путін хотів анексувати всю Україну, а тепер країна ще ближче до ЄС, ніж будь-коли.

Ще у грудні 2013 року Віктор Янукович в останній момент дав задню щодо вступу України до ЄС. Тоді на Майдан у Києві вийшли сотні студентів на знак протесту. Пізніше ці події переросли до Євромайдану. Янукович утік до Путіна, а у столиці України під час зіткнень із правоохоронними органами загинуло понад 100 людей. А далі Путін анексував Крим та ввів війська на Донбас.

Напередодні глава МЗС України Дмитро Кулеба заявив, що після сьогоднішнього дня країна буде за три кроки від ЄС.

Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події в країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Rate article