“Прокинулась особлива гумористична жилка, як у мене!” Ткач показав 9-річну доньку, зовні й за характером вдалася у тата: “Ми не повинні забувати жартувати!”

Новини

9-річна донечка Лізі кварталівця Юрія Ткача купається в татовій любові. В Інстаграмі гумориста купа спільних знімків. Дівчина успадкувала татову зовнішність і його веселу вдачу.

На кого схожа донька Юрія Ткача

Схоже, в родині Юрія Ткача панують любов і взаєморозуміння. Гуморист викладає в мережу виключно світлини, на яких обнімається з дружиною чи донечкою або де вони займаються якимись веселими речами.

На кого схожа донька Юрія Ткача

Доньці є з кого брати приклад. Лізі має таке ж кругленьке личко, як у тата. А ще така ж жартівниця, як і глава родини. Та все ж різниця у характерах між родичами присутня. Юрій запевняє, що почуттям гумору дівчинка відрізняється – не на 100% як у нього:

“Останнім часом у неї з’явилися свої фішечки в жартах і прокинулась особлива гумористична жилка”.

Певно, дитина ще й маминої насмішкуватості трішки прихопила, бо Віка, за словами Ткача, у родині є головною гумористкою. Татусь навіть дивується, як донечці вдається зберігати спокій та безпосередність у сьогоднішніх реаліях:

“Лізі постійно у гарному настрої, щодня “гонить” та приколюється з нас”.

У родині не заведено кричати на дитину. Якщо треба, то батьки спокійно розповідають, що не гаразд і як краще вчинити. Юрій тішиться, що донечка зростає відкритою та щирою. Її ніхто з батьків ні в чому не обмежує.

На кого схожа донька Юрія Ткача

Коли їдуть з Лізі в машині, разом читають реп з відповідними рухами. Вдома влаштовують барбершоп, де донька сміливо наводить тату “красу”.

blank
На кого схожа донька Юрія Ткача

Зіркова дитина вже встигла спробувати сили навіть на сцені. Лізі зіграла головну роль у дитячій виставі Снігова королева, а татусь, як відданий фанат, підніс юній актрисі букет жовтих квітів.

Rate article