Присядьте, бо це вау! МИ ПІШЛИ ВПЕРЕД: ЗСУ вдалося невимовне – радій, країно. Дочекались!

Новини

У лавах російських ЗМІ та пропагандистів наростають панічні настрої щодо розгрому окупаційних сил РФ на лівому березі Дніпра в Херсонській області. Путінський воєнкор Олександр Живов запевняє, що такий успіх ЗСУ пояснюється тактикою «комариних укусів». 

Він звернув увагу на те, що ЗСУ дуже активно та масово використовують проти військових РФ безпілотники. Розвідувальні БПЛА дозволяють контролювати ситуацію в режимі 24/7, а ударні FPV-дрони знищують все, що рухається. Ті окупанти, які виживають після таких нальотів, досягає артилерії.

«Ворожий десант блискавично наводить АГСи, міномети, стволку з касетами (касетними боєприпасами — ред.) тощо. Наші штурмові загони найчастіше не добираються навіть до лінії стрілецького бою, розмотуючи про артилерію супротивника», — написав Живов.

Він скаржиться, що, на відміну від українців, російські командири вважають за краще витрачати на фронті живу силу, а не снаряди. Через це РФ зазнає величезних втрат.

Тактику ЗСУ на Херсонщині Живов назвав «комариною».

«Уявіть собі, що грибник прийшов у ліс… На нього налітають хмари комарів… Похід за грибами перетворюється на нерівний бій з комарами. У якийсь момент покусаний грибник, (…) просто йде з лісу. Саме таку тактику застосовують ЗСУ», — пише російський воєнкор.

За його словами, ЗСУ завдають дуже багато маленьких, але високоточних ударів, планомірно сточуючи боєздатні частини ЗС РФ.

«Бій іде на умовах противника. Командування продовжує заливати пожежу гасом, посилаючи на штурми нові штурмові групи. Наш «грибник» весь свербить від укусів», — обурюється пропагандист.

Раніше російський військовий розповів, як ЗСУ «розмотують» армію Путіна у Кринках.

Судячи з повідомлення російського військового, в районі Кринок дуже активно працюють українські дрони, зокрема FPV. Крім цього, артилерія ЗСУ не дає росіянам навіть підняти голови.

«Вчора з-під Кринок приїхав. Там ліс, петушать з усього: 120-мм міномети, 155 мм,»Три сокири» (НАТОвські гаубиці М777 — ред.), касети (касетні боєприпаси — ред.), танки, гаубиці. їх «птахи» (безпілотники — ред.) скрізь літають: «Мавіки», FPV, «Баби Яги» (коптери — ред.). почали бити касетами.Три доби там по відкритій місцевості лазив… Наші втратили трьох «300-ми» просто сидячи в бліндажах за 3 дні. кожні 100-200 метрів дрон: «Мавік» з тепловізором, камікадзе або «Баба Яга». Ішли 4 кілометри 7 годин майже. Такого трешу навіть під Бахмутом не було», — поскаржився окупант.

Він уточнив, що на цій ділянці фронту підрозділи ЗС РФ не мають жодної взаємодії, ніхто не знає, де і хто знаходиться. Колосальні проблеми там, за його словами, з евакуацією «200-х» і «300-х», поранених доводиться буквально тягнути на руках.

Нагадаємо, у російських ЗМІ ввечері 3 листопада розпочалася істерика щодо українського плацдарму на лівому березі Дніпра на Херсонщині. З’явилися відомості про ймовірну втечу ЗС РФ із села Кринки.

Російський воєнкор Романов повідомив про «рубилову» у селі.

Ультраправий російський військовий Єгор Гузенко «Тринадцятий» зі свого боку повідомив про запеклі бої на даній ділянці фронту. В істерику його привели кілька відеороликів, злитих до мережі українськими військовими. На цих відео було знято масову ліквідацію солдатів РФ у Кринках.

Оцените статью
Добавить комментарий