Приховувати хворобу стає все важче: Путін помітно кульгав на виході з літака в Ірані

Новини

Президент країни-агресорки і незмінний російський диктатор Володимир Путін вирушив до Тегерана, щоб зустрітися з президентами Ірану та Туреччини, проте виходячи з приватного літака, він вкотре дав привід для обговорення.

Ріі у тім, що спускаючись трапом Путін, помітно шкутильгав, а коли треба було зійти з нижньої сходинки, дивно зістрибнув і вдавав, що так і потрібно. Це при тому, що його охорона впоралася зі сходами цілком успішно і не робила подібних дурних рухів. ТСН

Ймовірно, причиною кульгавості є чи старість, чи стара травма, чи серйозна хвороба. Адже не дарма ж неодноразово просочувалися чутки, що Путін відчуває біль у нозі.

Володимир Путін / © Getty Images

Але як відомо російському “фюреру” приписують не одне захворювання і різні розслідувачі не раз заявляли, що у нього може бути мозковий розлад, який був викликаний недоумством, хворобою Паркінсона або “стероїдною люттю”, що виникає внаслідок лікування онкологічних захворювань стероїдами. Також не раз у Путіна помічали симптоми хвороби Паркінсона, Синдрому Аспергера і навіть обговорювали, що він може мати рак підшлункової залози або рак спинного мозку.

Але всі ці приписані йому хвороби, звичайно ж, є лише припущеннями, адже Кремль ніколи офіційно не розповідав про реальний стан свого ватажка. На будь-які запитання щодо здоров’я Путіна його прессекретар Пєсков завжди відповідав, що Путін у повному порядку. Робив Пєсков це навіть тоді, коли прем’єр-міністра Японії скасував візит до Москви 2021 року “через погане самопочуття президента Росії” і навіть тоді, коли про проблеми зі спиною у Путіна проговорився його соратник Лукашенко: “Я знаю, що в нього проблема. Він любить дзюдо. Він підняв хлопця, зробив кидок і підвернув хребет”. Сам же Путін колись зізнався в інтерв’ю, що впав з коня.

Також Пєсков спростовував чутки, що Путіну потрібна операція на спині, але найуважніші помітили, що своїми навичками дзюдо Путін не хизується вже досить давно, що він не любить літати літаком і дивно смикає кінцівками. А закордонна та російська преса також неодноразово згадували, що відмовитися від польотів йому рекомендували лікарі. Але водночас всі, за словами Пєскова, чутки “про спину Путіна” “сильно перебільшені”.

Оцените статью
Добавить комментарий