Повний запуск HIMARS коштує $1 мільйон: український військовий розповів, як працює американське РСЗВ на фронті. Відео

Новини

Капітан 103-ї бригади Територіальної оборони Олександр Ганущин заявив, що американські РСЗВ HIMARS допомагають українським захисникам нівелювати перевагу окупаційної армії РФ у боєприпасах. При цьому 1 випущена ракета з установки HIMARS коштує 150 000 доларів, а повний пуск – відповідно 900 тисяч.

Про це він розповів у етері всеукраїнського телемарафону. “Перевага в боєприпасах у противника – у 7-10 разів, тому HIMARS тут як ніколи доречний”, – сказав Ганущин.

За його словами, ці РСЗВ своєю високою точністю роботи забезпечують знищення боєприпасів противника, особливо на кінцевому шляху їхнього прямування до фронту.

“Ми вже намацали, як із цим боротися, і далі буде більше. Але все це не приходить одразу, це справа не днів, і навіть не тижнів”, – пояснив капітан ТРО.

Раніше у Генеральному штабі дали роз’яснення, як працюють новітні реактивні системи залпового вогню MLRS та HIMARS та чим вони відрізняються. Наголошується, що вони схожі на відомі українцям “Смерч” та “Ураган”, але мають свої переваги.

OBOZREVATEL 

Оцените статью
Добавить комментарий