Повертаюся!: Колишній Тіни Кароль молдавський музикант Дан Балан перервав мовчання

Новини

Тренер двох сезонів “Голосу країни” молдавський співак Дан Балан, якому приписували роман із Тіною Кароль, через три дні після початку війни 27 лютого 2022 року розмістив у Instagram пост із зображенням українського прапора, а потім різко зник із соцмереж.

тіна кароль, дан балан, фото, роман, поцілунки, відео
Тіна Кароль та Дан Балан поцілувалися на публіці (ФОТО)

Вже в серпні 2022 року Дан повідомив, що записав першу за 14 років пісню румунською мовою і про те, що він “повернувся додому”.

Дан Балан прервал молчание
Дан Балан перервав мовчання

Наступнаий посат артиста з’явилася через вісім місяців. Тоді Дан Балан презентував свою нову пісню «Божевільна петля – Любов Марія», кліп якої був записаний у ще мирному Києві.

«Кліп «Божевільна петля – Любов Марія» було знято у мирному Києві до війни. Сьогодні, коли вона випускає, ми молимося за дітей, які постраждали від цієї трагедії», – написав артист і знову зник на півроку. А вчора, у мікроблозі колишнього Кароль, виявився новий пост, де він повідомляє, що повертається.

На фото афіша із зображенням Дана, на якій можна побачити дату 24 грудня. Цього дня відбудеться перший за п’ять років концерт музиканта у рідному Кишиневі.

«Через 5 років з останнього концерту в моєму місті серце, нарешті повертаюся… Побачимося 24 грудня на Арені Кишинів… Чекаю на вас, щоб разом створити душевну атмосферу….. Різдво може бути по-справжньому чарівним тільки вдома .. », – повідомляє Дан Балан.

У Мережі відразу відреагували. Багатьох цікавило зустріч після шоу і де відбудеться наступний концерт.

З румунських ЗМІ стало відомо, що весь цей час Дан Балан був у Туреччині, де продовжував працювати над своїми новими проектами.

Оцените статью
Добавить комментарий