Польща зажадала від РФ пояснень через “вторгнення” ракети, яку поляки не захотіли збивати

Новини

Польща вимагає, щоб країна-терорист Росія пояснила, чому її ракета під час масованого обстрілу України залетіла у польський повітряний простір. Також польські чиновники попросили Москву припинити терористичні атаки. war.obozrevatel.com

Йдеться про крилату ракету, яка вранці 24 березня перебувала у повітряному просторі Польщі 39 секунд. Про це повідомляє пресслужба Міністерства закордонних справ Польщі.

У дипломатичному відомстві закликали РФ припинити терористичні атаки на мешканців та територію України, покласти край війні та зайнятися вирішенням внутрішніх проблем країни.

Також у польському МЗС висловили співчуття жертвам російських бомбардувань та їхнім близьким. Крім того, у відомстві заявили, що засуджують усі форми тероризму та спроби переглянути кордони силою.

За інформацією “Радіо Свобода”, крилата ракета залетіла на 2 кілометри в глиб території Польщі. Радник міністра оборони Мечислав Бенек розповів, що Польща активувала свою систему оборони після повідомлення про масований ракетний удар у Львівській області.

Через російську атаку в повітря підняли 4 винищувачі F-16 – два польські та два американські. Також у міноборони видали, що пілоти могли б збити російську ракету, якби вона залетіла глибше та загрожувала безпеці Польщі.

Польща зажадала від РФ пояснень через "вторгнення" ракети, яку поляки не захотіли збивати

Rate article