Поки що нема чим зупинити знахабнілі “сушки”: Авіація РФ встановила абсолютний “рекорд” застосування КАБів на українському фронті

Новини

Починаючи з жовтня 2023 року, ЗС РФ щомісяця нарощували темпи використання керованих авіабомб. У момент, коли їх стало особливо багато, “впала” Авдіївка.

Станом на 23 березня ЗС РФ застосували на лінії фронту 2 тис. керованих авіабомб (КАБ). Березень ще не завершився, але ворог вже встановив рекорд за кількістю бомбардувань снарядами даного типу. Про темпи використання КАБів на лінії фронту військово-політичний оглядач проєкту “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко розповів на сторінці Facebook.

Коваленко вказав, що за три березневих тижні росіяни запустили по українцях 2 000 КАБів. Це більше, ніж було у лютому — більш як 1 500 авіабомб.

Оглядач зауважив, що ворог встановив “абсолютний рекорд”. Числа говорять самі за себе. На думку Коваленка, додаткових коментарів поточна ситуація не потребує.

“Коментарі, гадаю, вже просто зайві”, — сказав він.

КАБи в Україні — деталі

Зазначимо, у Telegram-каналі оглядача можна дізнатись про темпи використання росіянами авіабомб. Зокрема, він навів підрахунки (орієнтовні) за період з жовтня 2023 року по березень 2024 року. Якщо позначити наведені дані на графіку (дані за січень — приблизні), то можна побачити, що за шість місяців кількість КАБів зросла майже удвічі.

Rate article