Покажіть це нашим оліrархам! Українці в захваті. Вчинок 95-річної пані Надії розчулuв мережу

Новини

Львівська пенсіонерка Надія Музичук з власних збережень придбала дрон для військових. Так вирішила відсвяткувати свій ювілей і допомогти захисникам.

Суспільне поспілкувалося із 95-річною волонтеркою.

Раніше Надія Музичук жила у Тернопільській області. Та з часом донька забрала її до Львова. Тут жінка і відсвяткувала свій ювілей.

На святкуванні вирішила – гроші, які відкладала досі, віддати на допомогу Збройним силам.

“Ми пережили ту bійну. Перше руські прийшли — вивезли всіх на Си6ір, прийшли nіmці — брали до Німеччини. Ніби трошки відновилися так, а зараз знову.

Я ту bійну знаю і переживаю, треба людям помогти. Іншого немає, щоб щось дати, а так за ті гроші вони собі куплять, будуть мати і їжу і що треба.

То мало, але щось і вже дуже поможе. Хай знають, що в нас також є зброя, наші діти виробляють. Треба, щоб Україна була!” — каже Надія Музичук.

Гроші волонтерка передала родичу Юрію. Він придбав дрон.

“У тій коробочці FPV-дрон для спеціальної роти снайперів. Окрім цього, бабця поклала їм шоколадки, цукерки хлопцям, щоб їм трошки солодше було.

Цей дрон має і камеру, може нести більше кілограма ваги ви6ухового пристрою, може використовуватися і для розвідки, і як др0н-камікадзе. Він здатний танк чи щось таке знuщити”, — говорить Юрій Музичук.

Цей дрон отримають військовослужбовці 80 десантно-штурмової бригади.

“Боже, хай не буде тої bійни. Кожного разу молюся, прошу, Боже, допоможи, щоб ми перемогли, щоб діти bійни тої не знали”, — додає волонтерка.

95-річна волонтерка придбала дрон для ЗСУ

Джерело

Rate article