Південна Корея надасть Україні 2,3 млрд дол. доnомогu: на що nідуть коштu

Новини

Опубліковано  Оновлено 

Уряд Південної Кореї вирішив виділити 2,3 мільярда доларів США на післявоєнне відновлення України. Перша частина суми (300 мільйонів) буде отримана Києвом 2024 року на гуманітарні потреби.

Із 2025-го решта 2 мільярди буде спрямована Україні як довгострокова допомога – на підтримку соціальної й економічної інфраструктури. Про це заявив президент Південної Кореї Юн Сук Йоль на саміті G20 у Нью-Делі (Індія) під час сесії під назвою “Єдине майбутнє”, передає Yonhap.

Довгострокова допомога надходитиме у формі кредитів під низькі відсотки через Фонд співробітництва економічного розвитку (EDCF). Останній Сеул запустив у 1987 році з метою підтримки проєктів економічної та соціальної інфраструктури в країнах, що розвиваються.

“Це продемонструє нашу відповідальну роль як глобальної стрижневої держави у провідній допомозі для відновлення миру в Україні та закладе основу для нашої повноцінної участі в майбутньому відновленні України”, – сказав Юн Сок Йоль.

Додамо, що саміт G-20 у Нью-Делі – це вісімнадцята зустріч глав держав Групи двадцяти. Вона проходить 9-10 вересня в очному форматі.

Оцените статью
Добавить комментарий