Після розлучення Нікіта Добринін та Даша Квіткова довго на самоті не залишилися: обоє натякнули на стосунки

Новини

Даша Квіткова з Нікітою Добриніним знали одне одного майже 5 років. Це не вберегло пару від розлучення. Кожен пішов по життю окремо, започаткувавши нові стосунки.

Нікіта Добринін та Даша Квіткова показали нових коханих

Даша Квіткова з Нікітою Добриніним звело шоу “Холостяк”. Дівчина не лише здолала чималу кількість конкуренток, здобувши перемогу, але й добилася узаконення їхніх із чоловіком стосунків.

У травні 2020 року закохані побралися. За рік стали батьками первістка Лева. А на початку січня сповістили, що вирішили розлучитися. Жінка відразу після цього подалася на відпочинок у теплі краї. Щоправда, не зізналася фанам, сама перебуває на курорті чи з новим бойфрендом.

Нікіта Добринін та Даша Квіткова показали нових коханих

Першим сповістив, що відпустив колишні стосунки й готовий до нових, 35-річний Нікіта. Спочатку він завітав на премію Музвар у супроводі моделі Чари Хорив. Згодом показав відвідини кафе, щоправда, приховав обличчя супутниці.

Уважні підписники Дорбиніна з’ясували, що того дня Чара була саме в такій шкірянці, як дівчина поряд із “Холостяком”. До того ж на чохлі телефону таємничої незнайомки є наліпка з котиком, дуже схожим на того, який живе у моделі вдома.

Нікіта Добринін та Даша Квіткова показали нових коханих

Після цього сумнівів, що розлучений чоловік проводить вільний час із Хорив, ні в кого не залишилося. Підписники Інстаграм-акаунту Даші поцікавилися, як вона ставиться до наступниці. Квіткова відзначила, що бажає колишньому благовірному щастя, але сама не має часу думати про нього.

За кілька днів блогерка вирішила наслідувати приклад Нікіти й теж виклала в мережу загадкові світлини. Дівчина сидить у кав’ярні й усміхнено позирає в об’єктив, відзначивши, що такі очі можуть бути лише в закоханої людини. Імені свого нового обранця Даша не назвала. Натомість показала величезний букет від невідомого шанувальника.

Rate article