“Пекельний квітень”- військовий оглядач зробив тривожний прогноз для України

Новини

У травні 2023-го противник після довгої перерви в ракетних атаках влаштував Україні справжнє пекло. Цього року ситуація може повторитися, але вже у квітні.

Військовий оглядач Денис Попович вважає, що російські окупанти продовжать масштабні ракетні обстріли території України протягом найближчого місяця.

“Запас ракет у росіян є. Вони його зробили, накопичили, коли 44 дні не було обстрілів. Зараз ми повторюємо ситуацію минулого року, коли так само була велика перерва, перед травнем, потім був пекельний травень. У мене зараз є всі підстави думати про тому, що на нас чекає пекельний квітень через накопичену кількість ракет”, – зазначив Попович в ефірі Radio NV

За його словами, він буде радий помилитися, проте відразу експерт застерігає, що “вперше – випадковість, вдруге – збіг, а втретє – вже система”.

Також Попович припустив, чому поляки не стали збивати російську ракету, яка вранці 24 березня протягом 39 секунд пробула у їхньому повітряному просторі. За його словами, це міг бути надто короткий проміжок часу для реакції засобів ППО. Але, швидше за все, вони (поляки) просто не захотіли ескалювати ситуацію.

Стало відомо, що міноборони РФ планує мобілізувати ще 300 тис. осіб для запланованого наступу на Харків та оточення обласного центру.

Rate article