Паніка російської ППО: експерт назвав найлогічнішу причину падіння російського Іл-76 на Бєлгородщині

Новини

Росіяни намагалися збивати українські безпілотники.

Російський Іл-76, у знищенні якого Міноборони РФ звинувачує ЗСУ, найімовірніше, став випадковою ціллю російської ППО, потрапивши під “дружній вогонь” під час атаки безпілотників.

Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу “Еспресо”.

За його словами, саме в цей час російська армія обстрілювала Харків ракетами С-300, водночас над Бєлгородщиною перебували українські безпілотники.

“Можливо, в цій панічній атмосфері росіяни і збили цей літак. Ця версія не викликає суперечностей”, – наголосив Криволап.

На його думку, єдиною дивною обставиною в цій ситуації є те, як оперативно відреагували російські пропагандисти на цей інцидент, “ніби вони були готові до цього”.

“Також була миттєва реакція Кремля – це 15 хвилин. Раніше, коли були події з А-50, Іл-22, Су-34, жодної реакції з боку Кремля не було”, – зауважив Криволапов.

Авіаційний експерт називає відвертою пропагандою твердження росіян про українських військовополонених на борту літака та припускає, що Іл-76 радше перевозив боєприпаси.

“Судячи з усього, літак летів з Бєлгорода кудись на північ чи на схід. І це відштовхує саму ідею того, що на борту були військовополонені, яких везли на обмін… Ми бачимо на знімках трощу літака, який упав з невеликої висоти, але його розкидало чомусь на 2 км. Таке враження, що там відбулася детонація”, – зазначив Криволап.

Нагадаємо, в Бєлгородській області РФ 24 січня впав військово-транспортний літак Іл-76. Кадри його падіння зафіксували очевидці. Після цього з’явилися різні версії щодо причин інциденту та того, хто саме перебував на борту літака.

Rate article